Урочисте свято «Посвячення в першокласники»

Урочисте свято «Посвячення в першокласники» відбулося 24 жовтня 2013 року.

24 учні 1-А класу разом зі своєю вчителькою Стафійчук Ларисою Степанівною вирушають у подорож до Країни знань, яка закінчиться лише через 11 років.

Ще, здається, нещодавно пролунав дзвоник на перший урок у житті наших малят. А вже сьогодні вони стали першокласниками і щодня будуть приходити до школи, яка для них стане рідною домівкою.

На свято «Посвята в першокласники» до дітей завітали казкові герої: Мальвіна, Букварик Математика, Лінійка та Зошит..

Учні 1-А класу також змогли виявити свої музичні здібності , подарувавши гарний настрій усім присутнім.. Зі словами привітання до присутніх звернулася заступник директора школи Печена Наталія Андріївна, бажаючи дітям здоров’я, успіхів, наполегливості у навчанні, відмінних оцінок.

Маленьких першокласників привітали батьки, які благословили всіх малюків разом з їхніми вчителями на щасливу і світлу дорогу по її Величності Країні Знань та пригостили дітей солодощами.

Приємною несподіванкою для всіх присутніх були подарунки від Мальвіни та Буратіно – Перші Читанки для першокласників. Тож хочеться побажати, щоб життя наших першачків завжди билося чистою джерельною водою. Успіхів вам! Натхнення, терпіння, нових відкриттів на нелегких, але цікавих шкільних стежинах.
Кiлькiсть переглядiв: 25
08141, Київська область, Києво-Святошинський район, с.Святопетрівське, вул. Центральна, 138 А
Телефон: (04598) 5-90-34; 5-89-08
Email: petrivskaznz@ukr.net

Дата останньої зміни 11 Грудня 2018

Фотогалерея